Pražské Pyvo bývá každou třetí středu v měsíci.
Pokud byste chtěli mít přednášku neváhejte nám napsat na praha@pyvo.cz.
Pyvo hardwarové! Přineste ostatním ukázat všechna blikátka, dejchátka, točítka, hry - proste vše co najdete na půdě hardwarového, po dědečkovi i babičce! Směňte to co už máte a nepotřebujete za to co rozhodně nutně potřebujete. Připravte si na to rozhodně i lightning talk ať se něco nového dozvíme.
Téma nám dorazilo trochu později a mimo pravidelný čas, z čehož jste mohli usoudit, že půjde opět o asynchronní programování.
Přijďte zase, vždycky se něco dozvíte.
Snad géniové zodiakální, snad 67. vyšší inteligence, spikly se proti ubohému starci, možná, že zmýlil jsem se v planetárni klasifikaci, považuje drchničku a zářivku za rostlinu Jupyterovu, kterou je bezesporu fenykl, třeba v nepřátelském znamení hada se střetl mikrokosmos s makrokosmem, zkrátka další pražský Python sraz je a to již ve středu 19. 10. 2016 od 19:00 jako vždy na Věnečku, Ostrovského 38a, Praha 5 - Smíchoff.
Jak jsem již napověděl, bude to o ipythonu a NASA.
Most password managers have one intrinsic vulnerability - once you unlock them with passphrase, they can be scraped from memory - all the passwords at once. With Trezor-backed password manager, only one password group is unlocked at a time. And it requires physical access to Trezor token.
Jestli se chcete naučit něco o Cythonu, koukněte na video, kde o Cythonu hoďku a půl povídám.
Lightning talk o dosud tajném projektu, který vedu. Vyvíjíme polo-automatickou platformu na obchodování na finančních trzích + spoustu infrastruktury kolem. Financuje nás investiční banka, ale jedeme jako startup na bleeding edge verzích, open source, a každodenních deployích. Stavíme vše na asyncio, máme UI v Reactu, data skladujeme v PostgreSQL a analyzujeme s Pandas a Scipy. Machine learning modely nám počítají GPU farmy na AWS. Pokud vás to zajímá, klidně mi napište na vita.smid@wood.cz.