The measures enacted with regards to the COVID-19 may still affect the Pyvo meetups or the conditions under which they are being held. Please follow the city pages to get the information and contact your local organizing team in case of any questions.

✎ Edit this event on GitHub

Plzeňské Pyvo #14 Nové zkušenosti a postřehy z dění kolem Covid-19

The meetup took place on Wednesday the 13rd of May, 2020 at 18:00.

Vážení přátelé a příznivci našich setkání!

Sejdeme se alespoň online. Za poslední dva měsíce někteří z nás získali nové zkušenosti, dostali se do nových oblastí případně získali nový úhel pohledu na svět a o tyto zkušenosti bychom se rádi vzájemně podělili. Doufáme, že nejste tématy kolem Covid-19 a videokonferencemi zahlceni natolik, abyste naše setkání zavrhli. Pro setkání jsme vybrali aplikaci Zoom adresa je: https://1url.cz/@pyvo_plzen_14 Heslo: 111444 Meeting ID: 889 9187 0961 V případě problémů napište na mail filip.vaculik@jsi.cz

Talks

Úvodní slovo

  • Filip Vaculík
  • Jan Smitka

Pohledem Lyntu

  • Jan Smitka, Lynt services

Ve společnosti Lynt nejsme jen vývojáři, jsme především marketingová agentura. Díky tomu máme nadhled i nad businessem našich klientů, proto v pár minutách vypíchnu pár zajímavostí, se kterými se my či naši klienti v této době potýkáme, a pár nástrojů, kterými zefektivňujeme naši práci.

Pomocné akce

  • Filip Vaculík

Rád bych vám zprostředkoval pohled člověka, který se vrhnul do pomocných dobrovolnických akcí ve skupině cesko.digital a nejen tam.

O problémech s daty hygienických stanic a další zkušenosti

  • Vladimír Smitka, Lynt services

Využití IT a devel zkušeností v dobrovolnických projektech v době krize - parsování dat z hygienických stanic (a proč to nevyšlo), zprovozňování různých VPN a pomoc s tvorbou webů projektů - od malých dobrovolnických (delamcomuzu.cz), po ty největší (koronavirus.mzcr.cz).

Lightning talks

Předpokládáme, že současná situace přinesla změnu i vám. Budeme rádi, když se s námi o váš pohled podělíte.