The measures enacted with regards to the COVID-19 may still affect the Pyvo meetups or the conditions under which they are being held. Please follow the city pages to get the information and contact your local organizing team in case of any questions.

✎ Edit this event on GitHub

Ostravské Pyvo – Q&A — Otázky a odpovědi nejen o Pythonu (online)

The meetup took place on Thursday the 3rd of December, 2020 at 18:00.

Ahoj.

Po krátké vynucené pauze jsme zpět. Situace je bohužel taková, že chceme-li se letos ještě jednou setkat, budeme to muset udělat online.

První a letos poslední online ostravské Pyvo proběhne netradičně ve čtvrtek 3. prosince od 18:00 a potkáme se na jit.si. Důvodem pro netradiční termín je pokročilý kurz, který probíhá ve středu.

Sice to bude bez večeře a piva – to si budete muset zařídit sami –, ale na zajímavost obsahu to nebude mít žádný vliv. O ten se totiž také postaráte vy 😄 Během pokročilého kurzu se nám vyrojila celá řada velmi zajímavých otázek okolo fungování Pythonu a počítačů obecně, takže poslední letošní Pyvo věnujeme hledání odpovědí na tyto otázky. Další otázky můžete přidávat i nadále, případně můžete hlasovat pro ty nejlepší na poll.ly.

Rekapitulace: ptejte se a hlasujte na poll.ly a ve čtvrtek 3. 12. v 18:00 se připojte na jit.si.

Těšíme se!

Elsewhere on the web: meetup.com.

Talks

Q&A — Otázky a odpovědi nejen o Pythonu