The measures enacted with regards to the COVID-19 may still affect the Pyvo meetups or the conditions under which they are being held. Please follow the city pages to get the information and contact your local organizing team in case of any questions.

✎ Edit this event on GitHub

Ostravské Pyvo – Opékání u Louieho

The meetup took place on Wednesday the 5th of September, 2018 at 19:00.
Lumírův dům, Lískovec 368, Frýdek-Místek, 73801 → map (mapy.cz)

Léto je sice pomalu u konce, ale s návratem do běžného provozu není kam spěchat. Pojďme si zářijové Pyvo ještě užít na čerstvém vzduchu a opéct špekáčky na Louieho panství.

Oficiální začátek je v sedm večer, ale početná skupinka dorazí až po lekci PyLadies kolem půl osmé. Jídlo a pití každý sebou. Nějaké základní zásoby tady máme, ale neuspokojíme všechny lidi ani všechny jejich chutě. V případě hezkého počasí budeme u ohně. Pokud bude škaredě, schováme se pod střechu a dobroty hodíme na grill.

Parkování je možné na place naproti dřevěného plotu. Nocleh je v omezené míře také možný po předchozí domluvě. Postelí je omezený počet, takže kdo dřív příjde … Stejně tak je po domluvě možný odvoz domů příp. přiblížení na ten správný vlak či autobus.

S dotazy se na mě neváhejte obrátit.

Ve středu na viděnou!

Louie

Elsewhere on the web: meetup.com.

Venue

Lumírův dům, Lískovec 368, Frýdek-Místek, 73801

Other maps: mapy.cz, Google Maps.