The measures enacted with regards to the COVID-19 may still affect the Pyvo meetups or the conditions under which they are being held. Please follow the city pages to get the information and contact your local organizing team in case of any questions.

✎ Edit this event on GitHub

Ostravské Pyvo – Výlet do letního kina

The meetup took place on Wednesday the 2nd of August, 2017 at 18:00.
Coolárna Vratimov, Na Slezance 973/11 → map (mapy.cz)

Ahoj.

Na srpen máme připraven netradiční program.

Srpnové Pyvo začně podobně jako to červencové setkáním na cyklostezce mezi Ostravou a Frýdkem ve Vratimově, kde můžeme společně debatovat a nabrat síly díky dobrému občerstvení.

Síly se nám totiž budou hned vzápětí hodit! Organizace KulturaFM pořádá každou prázdninovou středu po setmění na různých místech promítání v letním kině, na které bychom se mohli, v případě příznivého počasí, společně podívat.

Pyvo tedy začně opět v prázdninový čas (18:00) a po občerstvení dle preferencí vyrazíme ve 20:00 na cestu dlouhou 12 km po cyklostezce podél řeky až do Frýdku k dopravnímu hřišti u ulice Pionýrů, kde by mělo kráce po 21:00 začít promítání.

Ti, kdož dorazí na Pyvo pěšky či MHD se nemusí bát. Z vratimovského nádraží je to na to frýdecké pouhých 17 minut cesty vlakem a stanice Frýdek je od místa promítání vzdálena pouhých 500 m.

Po promítání se pak rozhodneme, co dále. Ale centrum města nám jistě nabídne nejednu příležitost.

Těšíme se na společné dobrodružství!

Elsewhere on the web: srazy.info.

Venue

Coolárna Vratimov, Na Slezance 973/11

Other maps: mapy.cz, Google Maps.