The measures enacted with regards to the COVID-19 may still affect the Pyvo meetups or the conditions under which they are being held. Please follow the city pages to get the information and contact your local organizing team in case of any questions.

✎ Edit this event on GitHub

Liberecké Pyvo #2 Moje oblíbené

The meetup took place on Thursday the 19th of April, 2018 at 18:00.
Restaurace Depo, Jablonecká 562, Liberec → map (mapy.cz)

Druhé setkání programátorů v Liberci proběhne přibližně dva měsíce po předchozím. Tématem tentokrát budou oblíbené – postupy, programovací jazyky, utility, nebo třeba technologie. Máte nějakou takovou? Nestyďte se a povězte nám o ní. Není třeba povídat dlouho, klidně stačí Lightning talk. Nezapomeňte, že nemusí jít jen o Python. Pyvaři jsou tolerantní a rádi si rozšíří svůj obzor.

Abychom věděli, s kolika lidmi můžeme počítat, prosím nahlaste svou účast. Díky!

Talks

Certificate Transparency

  • Petr Krčmář

Od 30. dubna musí být všechny důvěryhodné certifkáty na internetu zveřejněny v Certificate Transparency. V přednášce si povíme, co to je a jak to vlastně celé funguje.

Oblíbené nástroje konzervativního vývojáře

  • Vláďa Macek

Jinja2 nejenom v Ansible

  • Ondřej Spáčil

Elm

  • Petr Severa

<volné místo>

Ještě je prostor na pár krátkých (5 minut) přednášek na libovolné téma. Registrujte své vystoupení na lipyvo.jdem.cz, nebo napište e-mail organizátorům.

Budoucnost Libereckého Pyva & pozvánky

  • Ondřej Caletka

Venue

Restaurace Depo, Jablonecká 562, Liberec

Máme rezervovaný salonek pro 40 lidí. Na webových stránkách restaurace je k dispozici jídelní i nápojový lístek. Pozor, restaurace nepřijímá platební karty, vezměte si tedy dostatečnou hotovost.

Z vlakového a autobusového nádraží je možné do restaurace dojít za 22 minut, případně je možné jet 3 zastávky tramvají linky 2 nebo 3 do zastávky Šaldovo náměstí a dále asi 5 minut pěšky. Ve všech tramvajích je možné zakoupit jízdenku v hodnotě 20 Kč pomocí bezkontaktní platební karty.

Při cestě autobusem Regiojet z Prahy vystupte v první zastávce Liberec, Fügnerova-Blažkova, a dále pokračujte asi 12 minut pěšky.

Parkování je možné například v obchodním centru Plaza. První hodina je zdarma, další za 40 Kč.

Other maps: mapy.cz, Google Maps.