The measures enacted with regards to the COVID-19 may still affect the Pyvo meetups or the conditions under which they are being held. Please follow the city pages to get the information and contact your local organizing team in case of any questions.

✎ Edit this event on GitHub

Plzeňské Pyvo #17 Pod pokličkou Pythonu

The meetup took place on Wednesday the 11{} st of November, 2020 at 18:00.

Vážení přátelé a příznivci našich setkání!

I v době sociálního distancování a práce z domova jsme se rozhodli uspořádat alespoň on-line setkání. Tentorkát krátce nahlédmene pod pokličku a v několika krátkých přednáškách si povíme něco o tom, jak se vykonávají programy v Pythonu.

Setkání proběhne na Zoomu:

https://us02web.zoom.us/j/82623029628?pwd=amV6eExyYUEzOXVUaGhYYURVcnVMQT09
Meeting ID: 826 2302 9628
Passcode: 42

Talks

Úvodní slovo

  • Filip Vaculík

Knihovna dis

  • Filip Vaculík

Disassemblování Pythovského programu. Za pomocí knihovny "dis" nahlédneme pod povrch všedních instrukcí.

Profilování v PyCharmu

  • Jan Smitka

Pomocí nástroje cProfile, který lze spustit přímo z PyCharmu, si zkusíme změřit výkon jednotlivých částí malého programu.

Lightning talks

Pokud máte zkušenost se zajímavou technologii, projektem, nebo chcete prezentovat sebe, či svou firmu a její aktivity, nebojte se přihlásit o slovo. K dispozici můžete mít plných 5 minut pro své téma.

Témata možno domluvit mailem na filip.vaculik@jsi.cz, případně u libovolného z organizátorů ve vhodnou chvíli při akci. Také sbíráme náměty na přednášky pro další Pyva, více informací na pyvo.cz#info-for-speakers.