The measures enacted with regards to the COVID-19 may still affect the Pyvo meetups or the conditions under which they are being held. Please follow the city pages to get the information and contact your local organizing team in case of any questions.

✎ Edit this event on GitHub

Plzeňské Pyvo #4 Python ve firmách a jeho lidé, lidé ve firmách a jejich Python

The meetup took place on Wednesday the 11{} st of July, 2018 at 18:00.
Beer Factory, Dominikánská 13/8, Plzeň → map (mapy.cz)

Vítejte!

Připravili jsme zajímavé téma pro ty, kteří na vzdory prázdninovému času chtějí, mohou a příjdou na další z našich setkání. Pozvali jsme programátory (v některých případech spíše vědce a průkopníky), z několika inspirativních firem, kteří pracují s Pythonem.

Ve formátu 10..15 minut by nám měli povědět o své cestě k Pythonu, o tom jaké knihovny, frameworky, technologie při své práci používají, kde vidí klady a zápory use case nasazení Pythonu a jeho ekosystému.

V nezičasech a především po hlavním programu bude prostor na další aktivity. Za všechny jmenujme organizaci našich PyLadies.

Talks

Úvodní slovo

  • Filip Vaculík
  • Tomáš Bedřich

Oracle – Data science

  • Stephunk

Red Hat – Python ve Fedoře

  • Miro Hrončok

Monitora Media - Django girl

  • Štěpánka Lucinová

CZ.NIC – Frontend

  • Michal Seménka

Heuréka – Backendový tooling

  • Tomáš Bedřich

…a v jednání jsou lidé z dalších několika firem, možná to můžete být i vy, napíšte…

  • …v jednání…

Lightning talks

Pokud máte zkušenost se zajímavou technologii, projektem, nebo chcete prezentovat sebe, či svou firmu a její aktivity, nebojte se přihlásit o slovo. K dispozici můžete mít plných 5 minut pro své téma. Témata možno domluvit mailem na filip.vaculik@jsi.cz případně ve vhodnou chvíli při akci. Také sbíráme náměty na přednášky pro další Pyva viz. pyvo.cz#info-for-speakers.

Venue

Beer Factory, Dominikánská 13/8, Plzeň

Máme rezervovaný celý suterén restaurace (Pivní klub). Pokud nenajdete schody dolů, na baru vás rádi nasměrují.

Webovky restaurace (odscrollujte pro denní menu), stálé menu.

Z vlakového nádraží 15 minut pěšky přes ulice Americká, Jungmannova, Bedřicha Smetany, Náměstí Republiky a Dominikánská. Možno též tramvají číslo 1 nebo 2 na zastávku Náměstí Republiky, pak 3 minuty pěšky.

Z autobusového nádraží 15 minut pěšky přes ulice Přemyslova, Solní a Dominikánská. Alternativně tramvají číslo 2 na zastávku Náměstí Republiky, pak 5 minut pěšky.

Other maps: mapy.cz, Google Maps.