Opatření v souvislosti s onemocněním COVID-19 můžou nadále ovlivňovat srazy Pyva nebo podmínky jejich konání. Pro více informací sledujte stránky jednotlivých měst a s případnými dotazy se obraťte na místní organizační tým.

✎ Edituj tuto událost na GitHubu

Brněnské Pyvo – Předvánoční

Sraz se konal ve čtvrtek 15. prosince 2022 v 18:00.
U Dřeváka, Dřevařská 22, 602 00 → mapa (mapy.cz)

Jako již tradičně, klasický termín Pyva vychází v prosinci ne úplně šťastně a proto se sejdeme už 15. 12. od 18h a to v salonku U Dřeváka.

Přednášky nebudou a lightning talky být můžou, ale bez projektoru.

Rádi bychom také po covidové pauze obnovili tradici hardwarového blešáku a burzy samolepek! Máte doma nepoužívaný router, diody, sluchátka, disky, nebo jinou elektroniku? Nebo se nehodil úlovek z předchozích let? Doneste je a vyměňte za něco, co vypadá užitečněji! Máte doma nějaké samolepky, které nechcete? Doneste je a vyměňte za samolepky, které chcete!


Same as previous years, last Thursday in December is not the best date for Pyvo, so let's meet on December 15 at Dřevák Beer & Grill.

No scheduled talks, you can have a lightning talk but without the projector.

We would also like to resume the tradition of the hardware swap market and sticker exchange after the covid hiatus! If you have unused routers, diodes, headphones, disks, or other electronic devices you don't want anymore but can be useful for someone else, bring it and change for something you like better! Do you have any stickers you don't fancy? Bring them and change for some other stickers you like!

Místo

U Dřeváka, Dřevařská 22, 602 00

Další mapy: mapy.cz, Google Maps.