Opatření v souvislosti s onemocněním COVID-19 můžou nadále ovlivňovat srazy Pyva nebo podmínky jejich konání. Pro více informací sledujte stránky jednotlivých měst a s případnými dotazy se obraťte na místní organizační tým.

✎ Edituj tuto událost na GitHubu

Brněnské Pyvo – Pokaranténní

Sraz se konal ve čtvrtek 25. června 2020 v 19:00.
ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1 → mapa (mapy.cz)

Poslední Pyvo před prázdninami proběhne opět v ArtBaru! Pojďme oslavit, že už se můžeme potkat osobně :) Věříme, že si toho budeme mít hodně co říct, i tak pro vás ale máme jednu krátkou přednášku.


Last Pyvo before the summer holiday takes place in ArtBar again! Let's celebrate we can finally meet in person :) We believe there will be a lot to talk about, but still, we have one short talk for you.

Přednášky

Python 3.9

  • Petr Viktorin

Python 3.9, scheduled for release in October, is now in feature freeze. Let's talk about the news you can look forward to.


Python 3.9 se připravuje na říjnové vydání. Pojďme se podívat, na co nového se můžeme těšit.

Lightning talky

Určitě dojde i na lightning talky. Můžeš jeden mít i ty, viz pyvo.cz#info-for-speakers. Registrace nutná na Lightning Talk – bit.ly/brpylight.

Místo

ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1

Sejděte dolů po schodech, vydejte se doleva poměrně dlouhou chodbou, a po pravé straně najdete bar. Pyvo hledejte v salonku za barem.

Další mapy: mapy.cz, Google Maps.