Opatření v souvislosti s onemocněním COVID-19 můžou nadále ovlivňovat srazy Pyva nebo podmínky jejich konání. Pro více informací sledujte stránky jednotlivých měst a s případnými dotazy se obraťte na místní organizační tým.

✎ Edituj tuto událost na GitHubu

Brněnské Pyvo – Časové

Sraz se konal ve čtvrtek 25. října 2018 v 19:00.
ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1 → mapa (mapy.cz)

Na tomto Pyvu se budeme věnovat času. Student z VUT nám poví, jak pomocí Pythonu vytvořil webové rozhraní ke své bakalářské práci.

Přednášky

Měření času a přístup k datům (nejen) díky Flasku

  • Petr Kratochvíl

Úspěšné snahy neznalce pythonu o vytvoření funkčního programu na úpravu získaných dat a jejich prezentaci v reálném čase přes webové rozhraní pomocí Pythnu 3.6 a microframeworku Flask.

Dvě programátorské povahy

  • Honza Javorek

Vymyslíš, pospojuješ, za půl dne máš funkční prototyp. Tvůj kód je ale škaredý a nikdo se v něm už nikdy nevyzná. Konvence neřešíš, hlavně že to funguje. Dobrá práce? Špatná práce?

Všechno máš skvěle navržené, utřízené, dokumentované. Zabralo to týdny, ale je to krása. Akorát že tuhle věc už po Vánocích vlastně nikdo nebude potřebovat. Dobrá práce? Špatná práce?

Máš tým programátorů a vidíš, že tam jsou lidi dvou dost odlišných povah. Tým není efektivní a ještě se hádá. Špatná práce. Co s tím?

Místo

ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1

Sejděte dolů po schodech, vydejte se doleva poměrně dlouhou chodbou, a po pravé straně najdete bar. Pyvo hledejte v salonku za barem.

Další mapy: mapy.cz, Google Maps.