Opatření v souvislosti s onemocněním COVID-19 můžou nadále ovlivňovat srazy Pyva nebo podmínky jejich konání. Pro více informací sledujte stránky jednotlivých měst a s případnými dotazy se obraťte na místní organizační tým.

✎ Edituj tuto událost na GitHubu

Brněnské Pyvo – Barevné

Sraz se konal ve čtvrtek 29. června 2017 v 19:00.
ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1 → mapa (mapy.cz)

Červnové Pyvo na téma Python a barvy

Mícháš barvy v CSS? Obarvuješ si terminál? Rozsvěcíš světýlka? Analyzuješ spektra? Hledáš barvení grafů? Přijď se podělit o znalosti a zkušenosti.

Uvítáme přednášky všech délek (1-30 min) a úrovní (od úvodu pro začátečníky po technické diskuze). Inspirace tématem je vítaná, ale ne nutná :) Máš-li co říct, přihlaš si prosím přednášku na encukou@gmail.com.


June's Pyvo about Python and colors

Do you mix color values in CSS? Color your terminal? Blink LEDs? Analyze star spectra? Determine graph colorings? Come share your experiences!

We're looking for talks of all lengths (1-30min) and levels (from introductions for beginners to technical discussions). Taking inspiration from the topic is nice, but not required. If you'd like to speak, please send a mail to encukou@gmail.com!

Přednášky

Color theory basics and Python syntax highlighting in VIM

  • Veronika Kabátová

Barvy hasičských vozů

  • Lumír Balhar

Vim

  • Martin Čurlej

Vybírání barev v Jupyteru

  • Petr Viktorin

Místo

ArtBar Druhý Pád, Štefánikova 836/1

Sejděte dolů po schodech, vydejte se doleva poměrně dlouhou chodbou, a po pravé straně najdete bar. Pyvo hledejte v salonku za barem.

Další mapy: mapy.cz, Google Maps.