
Západočeští Pythonisté a Pythonistky!
Tématem zářijového Pyva budou datové integrace. Jan Karel z Orchesty Solutions nám přijde popovídat o jejich open-source integrační platformě. V rámci diskuze pak budou rádi za jakékoliv nápady k Python SDK.
Přednášky začínají přibližně v 18:30, po přednáškách bude následovat jistě bohatá diskuze. Na viděnou!
Přednáška vám představí architekturu integrační platformy Orchesty 2.0, která staví na open-source základech a dává vývojářům absolutní kontrolu nad kódem i škálováním komplexních datových toků. Ukážeme si, jak efektivně vyvíjet vlastní konektory, spravovat robustní workflow a využít platformu tam, kde běžná automatizace naráží na své limity.
Jan Karel se přes role architekta a CTO vypracoval v CEO dvou technologických firem, přičemž si zachoval inženýrské myšlení a selský rozum. Od roku 2013 vede vývoj integrační platformy Orchesty, která se zaměřuje na robustní byznysovou logiku a škálovatelnost tam, kde běžné „klikací“ integrační nástroje končí. Jeho misí je poskytovat vývojářům svobodu a nástroje pro komplexní automatizaci bez vendor lock-inu.
Pokud máte zkušenost se zajímavou technologií, projektem, nebo chcete prezentovat sebe či svou firmu a její aktivity, nebojte se přihlásit o slovo. K dispozici můžete mít plných 5 minut pro své téma. Téma je možné domluvit mailem na jan.smitka@lynt.cz, případně u libovolného z organizátorů ve vhodnou chvíli při akci. Také sbíráme náměty na přednášky pro další Pyva, více informací na pyvo.cz#info-for-speakers.
Raven Pub, Mozartova 1, Plzeň
Pivovarská hospůdka se salónkem, přímo v budově pivovaru na adrese Mozartova 1 v Plzni Bolevci. Až 6 druhů piv raven, studená i teplá kuchyně - v létě gril na zahrádce.